Дякуємо компанії Depositphotos за всебічну підтримку!

Закінчився навчальний рік для групи учнів, які з привеликим задоволенням пройшли майже 3 модулі програмування в офісі офіційного партнера Code Club UA, компанії Depositphotos! Щиро дякуємо за всебічну підтримку керівництву компанії Dmitry Sergeev, Alexey PedosenkoТатьяна Бархатова, та звичайно керівнику гуртка - Alex D’Ark!
Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.
Бажаємо здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

 

Depositphotos New 1 Depositphotos New 2 Depositphotos New 3 Depositphotos New 4

Summer Crash Course!

IT2SchoolCode Club UA та Стальканат Арт оголошують про відкриття Summer Crash Course з програмування для дітей 10-16 років! З 10 по 21 липня в Одесі візьме старт перша в історію проекту Літня школа з програмування за модулями Scratch та HTML. За 10 днів 30 учнів пройдуть інтенсивний курс за найновітнішими програмами та під керівництвом найкращих викладачів проекту! Окрім курсу, дітей очікує цікаві екскурсії, конкурси та багато інших сюрпризів. Оголошуємо набір для дітей на курс Scratch. Максимальна кількість учнів – 15 чоловік. Чекаємо Ваші реєстраційні форми.
Слідкуйте за нашими новинами, найцікавіше попереду!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes-tdlEA5v3RRKrruILz4T_qqm0833Wfhd8URMflacBi7xrQ/viewform

Випускний Code Club UA в бізнес-центрі Silver-Breeze міста Києва!

Коли позитивні відгуки і подяки від батьків та учнів говорять самі за себе. Ще один випускний Code Club UA відбувся в Києві, в бізнес-центрі Silver Breeze. Під керівництвом одного з найкращих викладачів проекту, Анатолія Дем’яненка, група учнів закінчила курс HTML. Вітаємо дітей з проходженням цього складного модулю програми і щиро дякуємо викладачу за цей навчальний рік! Яскравого літнього відпочинку!

 

Выпуск Силвер Бриз 2017 1

Дякуємо за підримку Бібліотечному центру “Вікно в Америку”, в місті Миколаєві

Слова подяки нашому постійному партнеру Mykolaiv Window on America Center та молодому і дуже талановитому викладачу нашої команди Анатолію Дудці! Бажаємо гарних літніх канікул і до зустрічі в новому навчальному році!

 

Анатолий Дудка новий 1 Анатолий Дудка новий 2 Анатолий Дудка новий 3 Анатолий Дудка новий 4

Дякуємо за підтримку Колегіуму № 16, міста Хмельницький!

Щиро дякуємо за багаторічну співпрацю і підтримку Колегіуму № 16 з міста Хмельницький та особисто викладачу, Ірина Стукалова! В навчальному закладі, за програмами Code Club UA займаються всі учні 5 та 7 класів!
А у Вашій школі вже є гурток програмування? Приєднуйтесь до нашої ініціативи!

 

Stukalova June 1 Stukalova June 2 Stukalova June 3Стукалова 2017 1 Стукалова 2017 2 Стукалова 2017 3 Стукалова 2017 4 Стукалова 2017 5 Стукалова 2017 6

Вітаємо з Днем Захисту Дитини!

Дорогі юні друзі! У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.
Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.
Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.
Команда Code Club UA бажає вам, міцного здоров’я, успіхів, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

 

День защиты детей 2017

Велика подорож завершена!

Наша велика подорож по містах України завершена! В перше в історії проекту Code Club UA, ми відвідали 7 українських міст: Кременчук, Суми, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Дніпро, Тернопіль. За три тижні ми подолали 3372 кІлометри, зустріли понад сто викладачів-волонтерів, які безкоштовно навчають дітей в клубах програмування по всій Україні, і завітали на яскраві випускні юних студентів. Щиро дякуємо за теплу зустріч і за цей навчальний рік всім вчителям та координаторам проекту: Anna DerevyankoYana OsipovaЮлия ЛетюгаОля ТурчинMax DolgihAlina TelykСергій НиконоровOksana Shyshka. Окрема подяка Programme Director, Code Club UKIndra Kubicek, яка вперше відвідала Україну і була присутня на випускних зустрічах в Одесі та Тернополі. Разом з нашими вчителями і партнерами ми будуємо IT-майбутнє України і наших дітей вже сьогодні. Наша мета – навчити програмувати кожну дитину! Впевнений, що вже наступного навчального року ми зможемо розширити нашу команду та завітати на випускні в такі міста як Харків, Полтава, Черкаси та багато інших. Приєднуйтесь до нас і разом ми зможемо відкрити клуб програмування в кожній школі країни!

Kremenchug 12 newTernopol 1 11

Code Club Ukraine у Львові!

Code Club UA на випускному у Львові! Сьогодні в цьому місті та області працює 16 клубів з навчання програмуванню, і 215 учнів отримають знання, які так необхідні будь-якій дитині!
Наша мета – навчити кожного учня в Україні різним мовам програмування. Разом з командою викладачів-волонтерів, ми будуємо IT-майбутнє України вже сьогодні! Code Club UA- волонтерський проект, частина глобального проекту Сode Club Global з безкоштовного навчання дітей основам програмування.
В офісі вашої компанії, школі або бібліотеці вже завтра може працювати гурток з програмування, потрібно всього лише 1,5 години часу в будь-який день тижня!
А сьогодні слова щирої подяки нашому координатору Oksana Shyshka, нашій чудовій Львівській команді викладачів, та звичайно багаторічному пертнеру - Львівська обласна бібліотека для дітей за цей навчальний рік, за яскравий, перший в історії міста, вупуск Code Club UA для дітей
Приєднуйтесь до програми Code Club UA – IT майбутнє України!

Lviv 5 2017 Lviv 6 2017 Lviv 7 2017 Lviv 8 2017 Lviv 9 2017 Lviv 10 2017 Lviv 11 2017 Lviv 12 2017 Lviv 13 2017 Lviv 14 2017 Lviv 15 2017 Lviv 16 2017 Lviv 17 2017 Lviv 18 2017 Lviv 19 2017 Lviv 20 2017 Lviv 21 2017 Lviv 22 2017

Code Club UA в Івано-Франківську!

Наша подорож містами України триває. Програма візиту Code Club UA в Івано-Франківську видалась насиченою, різноманітною і максимально ефективною. Зранку були в гостях Радіо «Західний полюс», поділились досвідом запровадження нашої ініціативи з колегами з Херсону, Полтави та Олександрії, провели зустріч з представниками Департаменту освіти та бізнесу, і звичайно зустрілись з нашими викладачами і учнями! Щира подяка координатору нашого проекту Сергій Никоноров за таку теплу зустріч і чудову організацію!

Ivano 1 Ivano 2 Ivano 3 Ivano 4 Ivano 5 Ivano 6 Ivano 7 Ivano 8Ivano-Frankivsk 2017 1 Ivano-Frankivsk 2017 2 Ivano-Frankivsk 2017 3 Ivano-Frankivsk 2017 4 Ivano-Frankivsk 2017 5 Ivano-Frankivsk 2017 6 Ivano-Frankivsk 2017 7 Ivano-Frankivsk 2017 8