Summer camp for girls! Odesa, July 2019!

Заснувати бізнес в 17 років і успішно запустити crowdfunding кампанію на Kickstarter. Піклуватися про навколишнє середовище з 7 років, створюючи технологічні винаходи. Отримати роботу в компанії Amazon в 19. Впливати на здоров’я і тривалості життя, роблячи ДНК-дослідження доступними і зрозумілими серед українців.

Такі досягнення здаються непосильними і чимось з області фантастики, особливо для дівчаток. Ми ж звикли думати, що дівчатка в 10-14 років займаються танцями, ходять на вокал або малювання, і аж ніяк не вміють поводитися з паяльником і мікросхемами, володіють швидше французькою мовою, ніж JavaScript або Python. Але ні, все це реальні проекти українських дівчат, які обрали науку і технології справою свого життя і втілюють ідеї в реальні проекти.

Всесвітнє дослідження UNICEF говорить про те, що майже 50 відсотків дівчаток не впевнені в своїх силах або вважають, що сфера технологій – чоловіча сфера. Ми ж хочемо показати, що навчання по IT напрямками може бути пізнавальним, веселим, і не менш творчим, ніж майстер-класи з гончарства, музики або танців

Тому ми вирішили провести літо з користю: Code Club UAIT2SchoolAtom Space спільно з Odesa International Film Festival запускаємо інтенсив з програмування та дизайну для дівчаток від 10 до 16 років. Summer IT Camp for Girls триватиме з 8 по 18 липня за напрямками:

 Scratch
Вік 10 – 12 років
Час 13.00 – 14:30

 Business English
Вік 13 – 15 років
Час 15:30 – 17:00

 HTML / CSS
Вік 13 – 15 років
Час 17:00 – 18:30

 Web Design
Вік 13 – 15 років
Час 17:00 – 18:30

За 10 днів 50 дівчаток-підлітків пройдуть інтенсивні курси під керівництвом досвідчених менторів проекту. Крім цього всіх учасників очікують екскурсії по IT-компаніям, творчі майстер-класи, відвідування кіносеансів в рамках 10-го ювілейного Одеського Міжнародного Кінофестивалю, лекції на теми SMM, особистої продуктивності, волонтерства та програм культурних обмінів, еко-усвідомленості і безліч інших сюрпризів.

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ УЧАСТІ: наявність ноутбука!

Посилання на форму реєстрації  https://bit.ly/2FCUK0X

 

Summer school Odesa post 2019

Code Club Tour III завершено!

раїні, і завітали на яскраві випускні заходи юних талантів. Щиро дякуємо за теплу зустріч і за цей навчальний рік всім вчителям та координаторам проекту: Anna DerevyankoЮлия ЛетюгаОля ТурчинMax DolgihЛюбовь ДолгихСергій НиконоровOlga YazhinskaOlya PshenichnayaЛена ТитоваОлексій ОлешкоСергій Трунов (Сергей Трунов)Николай КорощенкоIryna IvanovaЕлена МосинаHalyna Levko-RubetsVladislav KhotunovAlexander Nalyvaiko Окрема і величезна подяка Генеральному партнеру нашого проекту ТАСКОМБАНК. Вдячні за підтримку партнерам Code Club UA: Разом з нашими вчителями і партнерами ми створюємо та формуємо IT-майбутнє України для наших дітей вже сьогодні. Наступного навчального року ми плануємо розширити наше представництво та запустити гурток кодування для дітей в Херсоні, Хмельницькому, Рівному та Чернігові. Приєднуйтесь до нашої великої родини!
Наразі бажаємо всім яскравих та незабутніх вражень від літніх канікул!
Одесса 2019 1 2Кропивницкий май 2019 1 4Николаев май 2019 1 2Тернополь май 2019 1 3

В Україні відкрито 750 гурток з кодування для дітей!

Жодного тижня без чудових, неймовірних новин в спільноті Code Club UA! Друзі, в Україні офіційно відкрилась 750 навчальна група з програмування для дітей! Успіх, який неможливо виразити словами!
Так, в м. Конотоп, Сумської області, за ініціативи та дякуючи чудовій людині, Igor Molotok, в приміщенні громадської приймальні, відбулось перше заняття з кодування для дітей віком до 11 років. Заняття проводить волонтер (вчитель інформатики) Кондрушенко Іван Миколайович. Безмежно дякуємо за підтримку та вітаємо з відкриттям ювілейного, 750 гуртка в Україні! Супер вдале закінчення навчального року!

 

Конотоп 2019 1 Конотоп 2019 2 Конотоп 2019 3

Code Club Tour в Одесі!

Гранд фінал нашої неймовірної подорожі звичайно відбувається в Одесі! Одеса завжди буде нашим справжнім талісманом, містом, де творяться дива для наших дітей. Інакше бути й не може, бо саме це місто одним з перших підтримало наш проект ще чотири роки тому. Саме в Одесі народилась одна з перших в Україні команд викладачів. Саме в Одесі кожного року відбувається декілька грандіозних дитячих заходи. Тільки в Одесі кожного року проводиться літня школа для дітей! І цей перелік можна продовжувати вічно! Запитаєте чому? Все дуже просто – тут працює команда справжніх професіоналів, викладачів можна порівняти із справжньою, міцною родиною, а керує проектом чарівна, неймовірна, талановита менеджер Anna Derevyanko. Все це – Dream team IT2School. Спільнота, яка вже існує три роки та успішно розвиває неформальну освіту в місті та області. Справжні чарівники для своїх учнів! Закінчення навчального року як завжди увінчалося яскравим заходом з презентаціями, подарунками та дипломами, дитячим сміхом і звичайно солодощами! Дякуємо всім і кожному, Ані і всій команді менторів, батькам та учням, партнерам та друзям! Пишаємось Вами і до нових зустрічей!
Наш тур завершено… сумно, але час повертатись додому і вже починати планувати наступний навчальний сезон! Дякуємо нашому генеральному партнеру, ТАСКОМБАНК за цю космічну подорож!

 

Одесса 2019 1 1 Одесса 2019 1 2 Одесса 2019 1 3 Одесса 2019 1 4 Одесса 2019 1 5 Одесса 2019 1 6

Code Club Tour в Кропивницькому!

Місто Кропивницький – передостання зупинка нашої неймовірної подорожі, яку ми здійснюємо дякуючи незмінному партнеру проекту, ТАСКОМБАНК, Тихий, привітний, сонячний центр Кіровоградської області, місто, де вже два роки успішно розвивається мережа гуртків кодування Code Club UA, дякуючи сильній та дружній команді викладачів та талановитому менеджеру, Iryna Ivanova. Десятки навчальних груп закінчили різноманітні модулі програмування в цьому навчальному році. Всі діти отримали безцінні знання та компетенції, навчились працювати в команді, креативно мислити і відкривати в собі найсильніші здібності та можливості. Щиро дякуємо кожному викладачу та координатору проекту, Iryna Ivanova за прекрасний навчальний рік, щасливих дітей та значний внесок в нашу спільну справу – розвиток і підтримку неформальної освіти в Україні! До зустрічі друзі!

 

Кропивницкий май 2019 1 1 Кропивницкий май 2019 1 2 Кропивницкий май 2019 1 3 Кропивницкий май 2019 1 4

Code Club Tour в Миколаєві!

І знову відкриваємо нові міста! Вперше Code Club Tour в Миколаєві! До нашої ініціативи приєднуються все більше областей та регіонів в Україні! Елена Мосина, справжній амбасадор та одна з найкращих викладачок нашого проекту! Вже чотири роки Пані Олена активно підтримує Code Club UA в Миколаєві, самостійно викладає різні модулі програмування, а з цього навчального року вже є офіційним координатором ініціативи в місті та області! На першому випускному побачили безліч учнівських презентацій-переможців різноманітних конкурсів з програмування. Адже саме групи Миколаївської області кожного року активно подають свої роботи на участь у всеукраїнських змаганнях та здобувають призові місця! Щасливі особисто познайомитись з дружньою командою викладачів, які готують молоді таланти! Прекрасні люди працюють в нашому проекті, пишаємось Вами та безмежно дякуємо! До нових зустрічей, конкурсів та заходів! В Миколаєві все тільки починається!

 

Николаев май 2019 1 1 Николаев май 2019 1 2 Николаев май 2019 1 3 Николаев май 2019 1 4 Николаев май 2019 1 5

Code Club Tour в Тернополі!

Знову відправляємось на захід України. Місто Тернопіль зустрічає нас вже по справжньому літньою погодою. Третій рік поспіль проводиться випускний захід для викладачів та учнів Code Club UA, так місто Тернопіль одним із перших підтримало нашу ініціативу ще в 2017 році. Все починалось з першого гуртка, який організувала чарівна Пані Ольга, мама двох прекрасних дітей, наш координатор та амбасадор проекту. За ці роки навчальний курс пройшли десятки дитячих груп, а в Тернополі з‘явилась сильна команда викладачів та менторів. Більшість з вчителів вже три роки передають свої знання учням, разом опановують різноманітні мови цікавого кодування. Цей випуск безумовно став одним з найяскравіших та надовго залишиться в приємних спогадах батьків, учнів, викладачів та гостей свята. Ми вдячні всій команді менторів та менеджеру ініціативи, Оля Турчин, за відданість проекту, за ще один успішний навчальний рік, за всі години навчання з Вашими дітками! Не припиняємо повторювати, що в Code Club UA працюють найкращі люди! До зустрічі, друзі! Наша подорож з генеральним партнером проекту, ТАСКОМБАНК, триває!

 

Тернополь май 2019 1 1 Тернополь май 2019 1 2 Тернополь май 2019 1 3 Тернополь май 2019 1 4 Тернополь май 2019 1 5

Code Club Tour в Запоріжжі!

Щасливі, що до нашої ініціативи приєднується все більше міст в Україні. Вперше наша команда завітала на зустріч викладачів до міста Запоріжжя! Проект набуває розвитку і вже 25 навчальних груп дітей успішно вивчають найновіші технології майбутнього. Керує ініціативою в місті та області, чарівна координатор Code Club UAOlya Pshenichnaya. Раді особисто познайомитись з нашими викладачами волонтерами, більшість з яких вже не один рік безкоштовно працюють з дітками. На випускному вечері побачили фінальні роботи наших учнів, обговорили плани на наступний навчальний рік, та просто отримали безліч позитивних вражень від спілкування! Дякуємо Ользі та всім викладачам за успішний навчальний рік, за відданість проекту, щиру любов до своїх учнів! Адже в нашому проекті працюють найкращі та щасливі люди! Робити корисні справи для молодого покоління дуже легко! Дякуємо генеральному партнеру ТАСКОМБАНК за цей неймовірний тур!

 

Запорожье май 2019 1 3 Запорожье май 2019 1 1

Code Club Tour в Івано-Франківську!

Місто Івано-Франківськ зустрічає яскравою весняною погодою та Special Scratch Day Competition для дітей! Прекрасно організований захід пройшов на одному диханні та залишив яскраві та позитивні враження! Діти підготували більш ніж 30 проектів для презентації у фінальній стадії змагань. Високоякісні роботи, командний підхід – це безумовно величезна заслуга та перемога всіх викладачів нашої ініціативи у місті та області. Адже саме Івано-Франківськ впевнено займає перше місце в Україні за кількістю навчальних груп! 85 локацій Code Club UA та більш ніж 800 дітей!!!! Неймовірне досягнення нашого друга та координатора, Сергій Никоноров та всій команди викладачів-менторів! Дякуємо всім і кожному за цей навчальний рік! Ви – просто найкращі! Кожного разу із великим задоволенням приїжджаємо до Івано-Франківська, тут завжди панує неймовірна, позитивна аура а зустрічають нас щасливі та усміхнені діти і найкращі викладачі. Особиста подяка нашим постійним друзям і партнерам - РобоклубІФДепартамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради та особисто Оля Соломяна і Університет Короля Данила. До нових зустрічей!

Ивано-Франковск 2019 1 6 Ивано-Франковск 2019 1 7 Ивано-Франковск 2019 1 5

Code Club Tour у Жовтих Водах!

Після невеликої паузи на Великодні свята ми продовжуємо наш неймовірний весняний тур містами України разом з постійним партнером проекту, ТАСКОМБАНК.
Дуже приємно відкривати нові міста на великій мапі гуртків програмування Code Club UA. На початку цього тижня наша команда завітала до міста, Жовті Води, Дніпропетровської області. На перший глобальний випускний та зустріч з викладачами-волонтерами нас запрошує координатор ініціативи в місті, Николай Корощенко. Вже майже два роки під його керівництвом проект успішно розвивається і в майже кожній школі міста діти отримали можливість здобути такі необхідні знання в сфері новітніх технологій. Раді зустрічі з кожним із менторів проекту, прекрасними та талановитими учнями, що залюбки презентували свої роботи та ігри. Дякуємо за чудовий, щирий і незабутній захід, друзі! Перша зустріч назавжди залишиться в історії проекту! Пишаємось Вами! Особлива подяка нашим постійним партнерам у місті: РобоклубЖВЄвген Глазирін, голові ГО Агенції Сталого Розвитку Жовті Води. Та звичайно адміністрації Комунального закладу загальної середньої освіти “Перспектива” за можливість проведення заходу в найсучаснішій школі місті і області!

 

Желтые Воды 2019 1 1 Желтые Воды 2019 1 2