Тренінг від компанії Microsoft!

16 лютого, спеціально для волонтерів Code Club UA у місті Львові, був організований просто неймовірний та надзвичайно цікавий тренінг “Minecraft для навчання” від компанії Microsoft Ukraine
Minecraft — одна з найуспішніших комп’ютерних ігор в історії, яка поступається лише Tetris. Щоб боротися із залежністю дітей від гри або хоча б повернути її в корисне русло, компанія Microsoft створила освітню версію гри — MinecraftEdu. Волонтери Code Club LVIV мали змогу детально ознайомитися з навчальною версією гри та її застосуванням на заняттях з різних предметів. І крім цього відчути себе дітьми, попрацювати в команді та створити власний віртуальний світ.
Щиро дякуємо за ідею та організацію Maxim Makarov, за гостинність школі інновацій ThinkGlobal Lviv та нашим чудовим тренерам пану Максиму іAnna Velychko.
P.S: слідкуйте за нашими оголошеннями, бо вже незабаром у головній локації Code Club Lviv Львівська обласна бібліотека для дітейстартуватиме новий навчальний курс “Навчання та програмування на MinecraftEdu”

Minecraft Lviv 1 Minecraft Lviv 2

Code Club Dnipro

Викладач Yuriy Bashlaev вже другий рік навчає дітей в команді Code_Club_UA_Dnipro.

Юрій завжди знаходить індивідуальний підхід до кожного свого учня, і постійно намагається знайти нестандартні шляхи навчання для дітей!

Вітаємо вчителя та учнів групи із закінченням третього модуля програмування з WEB розробки!Dnipro news February 2019

Winter Code Party в Одесі!

Code Club UA Tour III, 2019 розпочато. Символічно, що перша зупинка нашої подорожі – звичайно місто Одеса, а ще і на свято Водохреща! Саме в Одесі були відкриті одні з перших безкоштовних гуртків програмування в Україні, майже 4 роки тому і кожного року більше 50 груп успішно проходять навчання за різними навчальними курсами! Завдяки неймовірному ентузіазму та любові до своєї роботи, координатора проекту, Anna Derevyanko та неймовірній команді викладачів IT2School більш ніж 500 дітей щорічно отримують безцінні знання. Дякуємо за вже п’ятий випускний для дітей та викладачів! Як завжди все організовано просто чудово і надовго залишиться в пам’яті гостей заходу! Друзі – Ви дійсно найкращі! Яскравий початок нашої подорожі разом з Генеральним партнером, ТАСКОМБАНК! Слідкуйте за нашими новинами, попереду багато цікавого!

Одеса 2019 випуск 1 Одеса 2019 випуск 2

Вітаємо переможців фестивалю з робототехніки!

Жодного дня без фантастичних, прекрасних новин! Так 27 січня 2019 року у м. Черкаси відбувся Третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками стали понад 500 учнів, які представляли 128 команд Черкаської, Миколаївської областей та міста Київ.
І ми щасливі повідомити, що за результатами Черкаського відбіркового фестивалю з робототехніки команда «I Will» Миколаївської області здобула Першу нагороду у номінації «Проект» і стала учасником всеукраїнського Фестивалю з робототехніки «ROBOfirst – більше ніж роботи», який відбудеться у квітні 2019 року у м. Київ
А найголовніше, що керівником цієї дивовижної команди є координатор нашого проекту в місті Миколаєві, Елена Мосина!
Друзі, вітаємо з перемогою! Пишаємось нашими менеджерами та викладачами, які працюють в нашій команді! Ви – неймовірні!

Olena Mosina 2019 new

 

 

 

Екскурсія на Телеканал Україна!

Наш проект – це не тільки безкоштовні курси з програмування, а також цікаві, пізнавальні екскурсії для наших учнів в найкращі компанії України. Так в рамках співпраці з Гімназія 179 міста Києва, напередодні Code Club UA організував екскурсію на Телеканал Україна для учнів та викладачів навчального закладу. Було неймовірно цікаво заглянути за лаштунки підготовки до різноманітних шоу програм та випусків новин. Мега-круті враження від знайомства з роботою телеканалу та найновітнішими технологіями, які використовують журналісти телеканалу щоденно! Щиро дякуємо за цікаву розповідь та прогулянку студіями Телеканал УкраїнаТетяна Ясюк!

ТРК Украина 2019 9 ТРК Украина 2019 10 ТРК Украина 2019 11

Випуск в місті Кропивницькому!

Перший випуск в цьому році групи учнів у місті Кропивницькому, яка завершила курс програмування за модулем Python.
Вітаємо діток та викладачів із завершенням навчання! Безмежна подяка всій команді викладачів міста та координатору нашого проекту Iryna Ivanova, а також беззмінному партнеру ініціативи, Школа програмування!

 

Кропивницький на сайт 2019

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Коли до Нового Року залишились лічені дні, Code Club UA має за велику честь привітати усіх наших викладачів – волонтерів, партнерів, батьків та діток із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим; та поділитися нашими успіхами і попередньо підсумувати роботу безкоштовного гуртка програмування у 2018 році.
Так в цьому році відкрито більш ніж 300 нових навчальних груп по всій Україні, а до нашої великої, дружньої команди вчителів приєднались більше 200 волонтерів. Вже зараз гурток відвідують понад 7000 учнів! Команда Code Club UA вже вдруге здійснила величезний тур містами України та організувала літні школи з програмування та бізнес англійської в Одесі та Івано-Франківській області.
Ми і надалі продовжуємо підтримувати наші навчальні центри комп’ютерною технікою, дякуючи нашим постійним партнерам, компанії EPAM Ukraine.
Пишаємось нашими дітками, які успішно приймають участь у світових та національних конкурсах і змаганнях з програмування, та виграють їх!
Ми дякуємо всім нашим волонтерам, більшість з яких вже ЧЕТВЕРТИЙ рік залишаються в команді і працюють заради майбутнього покоління нашої країни! Україна і надалі впевнено займає 4 місце за кількістю гуртків в світі, серед всіх країн, які офіційно приєднались до глобального руху Code Club World!
Нехай рік Жовтої Земляної Свині принесе нам щедрість, щирість, гостинність, добродіяння, любов й повагу до ближнього, буде роком великих справ та багатим на нові здобутки і яскраві події.
Найщиріші слова подяки і привітання Генеральному партнеру проекту ТАСКОМБАНК, який всебічно підтримує нашу ініціативу вже багато років та ініціатору нашої мережі в Україні – TA Ventures.
Найкращі привітання друзям, координаторам нашого проекту в місті Одеса: Anna Derevyanko, в місті Івано-Франківську: Сергій Никоноров, в місті Дніпро: Max Dolgih та Любовь Долгих, в місті Львові: Olga Yazhinska, в місті Тернополі: Оля ТурчинЮлия Летюгав місті Суми, Сергей Трунов місті Кременчуці, в місті Харкові - Олексій ОлешкоOlya Pshenichnaya, в Запоріжжі, Олена Сомова, в Кривому Розі. Вітаємо менеджерів, які приєднались до нас в цьому році: в місті Миколаєві – Елена МосинаHalyna Levko-Rubets на Закарпатті, Alexander Nalyvaiko в Полтаві, Владислав Хотунов, в місті Черкаси, Валерій Галузинський в місті Хмельницький, Николай Корощенко в місті Жовті Води, Iryna Ivanova в місті Кропивницький! Вже 18 координаторів втілюють дитячі мрії в реальність по всій Україні!!!
Міцного здоров’я і благополуччя, великого успіху і щастя на цілий рік. Нехай рік доброї свинки стане роком світлих моментів, відмінних ідей та великих і приємних змін!
Друзі, Щиро дякуємо Всім за підтримку і вітаємо зі святами! До зустрічі у 2019 році!New Year 2019

Italent фінал, 4 сезон!

Напередодні в Києві відбувся вже 4 Фінал з ІТ номінацій дитячого конкурсу iTalent
Більш ніж 100 молодих IT талантів презентували свої рішення в різних номінаціях, а всього у конкурсі брали участь більше 2000 дітей з 24 областей України.
Нам дуже приємно, що все більше і більше учнів нашого проекту приймає участь у змаганнях в номінації Scratch.
Були приємно вражені якістю і презентацію проектів від всіх фіналістів!
Дякуємо Anton Eremenko, ідейному натхненнику конкурсу, якийорганізовує такий захід вже четвертий рік поспіль, Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО за співпрацю і можливість прийняти участь в святі ІТ талантів України!
Творіть, прораховуйте, змагайтесь – адже це iTalent!
Безмежно вдячні нашому Генеральному партнеру, ТАСКОМБАНК, за підтримку та оргінізацію фантастичних подарунків фіналістам конкурсу в номінації Scratch! Неймовірний захід!Italent 2018 1

Краматорська ЗОШ № 23, Донецької області!

Вітаємо зі стартом навчання дівочу команду 4-5 класів Краматорської ЗОШ №23, Донецької області. Заняття для всіх бажаючих за модулем Scratch організувала прекрасна викладачка, Наталія Котлярова. Дякуємо за підтримку і бажаємо успіхів, друзі!

 

sdr