Scratch-вибух в Івано-Франківську!

Цими вихідними відбувся Великий Scratch-вибух в Івано-Франківську! Близько 80 дітей та 20 викладачів взяли участь у заході. Діти презентували 25 найкращих Scratch проектів, які перемогли у першому етапі конкурсу серед навчальних закладів Івано-Франківської області! Блискуча подія для наших талановитих дітей!

 

Ivano-Frankivsk October 2017 Scratch 5 Ivano-Frankivsk October 2017 Scratch 6

Краматорський НВК № 32

Щиро радіємо відкриттю нових локацій Code Club UA по всій Україні! Так відбулись перші заняття з програмування в Краматорському НВК (ЗОШ N32). Діти разом з Галина Кузнецова вчаться основам кодування та вже створюють власні комп’ютерні ігри. Бажаємо успіхів та тільки найкращих проектів маленьким програмістам!

 

Галина Кузнецова 1 2017 Галина Кузнецова 2 2017 Галина Кузнецова 3 2017

Національна бібліотека України для дітей

Продовжується міцна дружба нашого проекту та Національна бібліотека України для дітей в місті Києві! З цього навчального року вже друга група учнів розпочала навчання за модулем Scratch! Щирі вітання новому викладачу Code Club UAOksana Zaitseva, яка з неймовірним захопленням працює з дітками та передає свій досвід та знання юним програмістам! Дуже подобається слоган цієї групи: “Програмуємо граючись!”

Оксана Зайцева 1 2017

Нова Каховка!

І знову чудові новини про новий гурток програмування, який розпочав роботу з цього навчального року!
Одразу дві групи учнів почали курс навчання під керівництвом досвідченого програміста Eugene Babenko в приміщенні “Станції юних техніків” міста Нова Каховка.
Ми дуже раді, що кожного тижня до нашої ініціативи приєднується все більше шкіл, бібліотек та навчальних центрів! Творими гарні справи для наших дітей разом! Приєднуйтесь!

 

Новая Каховка 1 2017Новая Каховка 2 2017

Старт курсу програмування в Сосницькій ЗОШ І-ІІ ст.

Раді привітати учнів Сосницької ЗОШ І-ІІ ст., Чернігівської області та викладача інформаційних технологій, Корилюка Василя з початком курсу програмування! Дякуємо, що приєднались до нашої великої і дружньої команди!

 

СМТ Сосниця 2017

Новини і плани на цей навчальний рік з Піщанської гімназії!

Цього року, під керівництвом фантастичної викладачки, Світлана Шашолко, продовжують цікаво та змістовно займатися програмуванням учні Піщанської гімназії Кременчуцького району Полтавської області. Червертокласники вже розпочали долати першу сходинку за програмою Code Club UA, п’ятикласники на другому рівні «Hard Scratch» (1 рівень було пройдено минулого навчального року), а невдовзі учні дев’ятих класів розпочнуть навчатися веб-програмуванню, і зможуть сконструювати у 14-15 років свої власті сайти. Загалом до клубу кодування цього навчального року залучено 72 учні. Успіхів вам!

Пищанская школа 1 Пищанская школа 2

Співпраця з IT-Cluster міста Черкаси!

Радіємо відкриттю нових гуртків з програмування для дітей по всій Україні! Так, дякуючи співпраці з Cherkasy ІТ Cluster та викладачам Alexander Kotov, і Ksiusha Shulha юні програмісти міста Черкаси розпочали навчання за програмою Code Club UA та занурились в чарівний світ кодування власних проектів! Особиста подяка, General Manager Cherkasy ІТ ClusterAnastasiya Negoda!

 

Cherkasy 2017 1 Cherkasy 2017 2

Заняття в Зарічанській ЗОШ І-ІІІ ст.

З початком нового навчального року нам дуже приємно отримувати від наших викладачів по всій Україні новини про роботу гуртків та ділитися з нашими читачами, світлинами з занять.
Так успішно триває навчання з програмування за модулем Scratch в Зарічанській ЗОШ І-ІІІ ст., Надвірнянського району, під керівництвом викладача інформаційних технологій, Руслана Дідик
Дітки в захваті від створення власних проектів!

Ruslana Dydyk 2017 1 Ruslana Dydyk 2017 2 Ruslana Dydyk 2017 3

Яскраві здобутки в Івано-Франківській області!

Не можемо не розповідати та хвалитися здобутками та досягненнями координатора проекту в Івано-Франківську, Сергій Никоноров - станом на сьогодні вже більше ніж 40 шкіл з міста та області почали заняття в гуртках програмування за програмою Code Club UA, а це приблизно 650 дітей, що познайомляться з програмуванням в неформальній обстановці.
Дякуємо всім викладачам інформаційних технологій за підтримку! Гідний приклад втілення в життя в іншіх областях нашої країни! Приєднуйтесь до нашої ініціативи!

 

Ivano-Frankivsk October 2017 2 Ivano-Frankivsk October 2017

Нова група з програмування у місті Києві!

Шановні Батьки та юні програмісти! Ми оголошуємо набір в нову групу в місті Києві. Дякуючи нашим постійним партнерам та друзям в Національна бібліотека України для дітей а також новому викладачу команди Code Club UAOksana Zaitseva, кожного понеділка, починаючи з 2 жовтня розпочнуться заняття для дітей 8-11 років за модулем Scratch. Початок о 15:30. Адреса бібліотеки: вулиця Баумана, 60. Кількість місць обмежена, поспішайте відправити заявку на участь в курсі на info@codeclubua.org
Особиста подяка в організації гуртка Ольга Дубова

 

Kids Library 2017