Сертифікати про закінчення першого рівня

CCW-Certificate-template-page-001Спеціально для тих, хто вже виконав майже всі проекти з першого рівня Code Club, пропонуємо сертифікати про закінчення першого курсу.

Їх можна роздрукувати з цього лінку:

http://codeclubua.org/useful/CCW-Certificate-template.pdf

Сертифікат двосторонній: з одного боку  - українською мовою з логотипом Code Club UA, з другого - англійською з логотипом міжнародного Code Club.

Також ми вкладемо ці документи до загального кейсу, який зазвичай отримують волонтери після запонення анкети.

Незабаром також викладемо сертифікати для тих, хто закінчив другий рівень.

Матеріали до 2 і 3 рівнів

Команда Code Club UA закінчила переклад і редагування матеріалів до другого і третього рівнів курсу – “Scratch Advanced” і “HTML та CSS”. Ось лінки на ці матеріли:

http://codeclubua.org/useful/Terms2.zip
http://codeclubua.org/useful/Terms3.zip

Незабаром матеріали будуть викладені на Github – слідкуйте за новинами!

До речі, ми шукаємо волонтерів-перекладачів, які змогли б перекласти матеріали до четвертого рівня курсу – “Python”. Хто має можливість – пишіть в приват. Дякуємо!

Керівник не зміг відбитися…

IMG_0399 IMG_0398 IMG_0400

У школі 145 у Донецьку стартували кілька груп Code Club. Усі – переповнені. “Попит величезний, стільки дітей прийшло, що доведеться формувати ще дві-три групи, – розповів керівник гуртків, волонтер Павло Алєксєєв. – Навіть першоклашки хотіли записатися. Довелося поки їм відмовити”.

Про Code Club в “АіФ”

инфопульс

На сайті газети «Аргументи і факти в Україні» вийшов цікавий матеріал про наймолодших учасників Code Club з Житомира. Як ми вже писали, в Житомирському відділенні «Інфопульсу» було організовано три групи Code Club. Наймолодшим програмістам – всього-навсього 6 років. Наші діти вже вміють програмувати. Тепер їм залишилося навчитися читати))))

aif.ua

Code Club UА стає дистанційним

класна оцінка

У нас є чудова новина для шкіл та бібліотек, розташованих у селах та невеликих містах. Відтепер пошук волонтера на місці не обов’язковий, а заняття можна проводити дистанційно, влаштовуючи веб-конференцію через  портал «Класна оцінка». Технічно це нескладно, школярі можуть розібратися самі, навіть без допомоги вчителя інформатики. Заняття будуть проводити київські (львівські, донецькі, харківські) волонтери, не відходячи від власних комп’ютерів, а слідкувати за порядком в класі може будь-який спостерігач від локації. Звичайно, добре, якщо це – вчитель інформатики, який таким чином також здобуде додаткові знання і зможе допомогти дітям. Для проведення такого уроку на додачу до комп’ютерів гуртку знадобляться тільки вебкамери і проектор (без останнього можна обійтися).

Тож, панове волонтери: хто хотів би викладати, але не має часу на дорогу або не може їздити – тепер цю проблему вирішено: ми маємо все необхідне для навчання на відстані, а також багато сільських шкіл і бібліотек, які не можуть навчати дітей програмуванню, оскільки не мають кваліфікованого викладача або волонтера для них. Звичайно, можливість навчати дітей дистанційно зовсім не означає, що таким має стати все навчання, все-таки ніякий віртуальний контакт не зможе замінити справжньої присутності вчителя в класі і живого спілкування з дітьми. Але у випадках, коли живе спілкування  неможливе, ми повинні дати дітям шанс отримати необхідні їм знання будь-якими з доступних засобів! Долучитися до Code Club дистанційно нескладно. Якщо ваша школа користується порталом «Класна оцінка», досить знайти там Сode Club UA і натиснути кнопку «долучитсия». Якщо ні – пишіть про своє бажання організувати у себе гурток на нашу адресу info@codeclubua.org.

 

Code Club у Житомирі навчає дітей від 6 до 13 років

IMG_1889 IMG_0547 IMG_1889

В Житомирі почали працювати одразу три групи Code Club UA на базі місцевої філії компанії Інфопульс.  Організували їх співробітники  – в першу чергу, для власних

 дітей, яких розбили на три групи за віком, вирішивши опробувати програми і на малечі, і на підлітках, – адже навчити хочеться всіх! От вам і відповідь на часто озвучуване  запитання, чи можна вчити за програмами Code Club старших чи молодших дітей: можна – але виникають деякі складнощі.

Ось розповідь організатора, Марії Таран: «Ми розпочали заняття з дітьми. Вже було проведено 4 заняття. Маємо три групи. І вже відчутно, що для кожного віку є свої тонкощі.

Старша група – 11-13 років. З ними цікаво і простіше опрацьовувати завдання. Але перехідний вік дає про себе знати: виникають запитання навіщо це все взагалі їм потрібно, чому вони повинні створювати такі “дитячі” ігри.

Найменша група – 6-7 років. З ними складніше, тому що не всі ще вміють навіть читати, або тільки вчаться. Дуже добре, що з деякими малюками сидять батьки, допомогають, зачитують вголос назви команд.»

Можливо, інші керівники гуртків Code Club UA, у яких є досвід роботи з групами різного віку, можуть порадити, як краще налагодити роботу з малечею або підлітками?

 

Code Club UA в Тернополі!

2I5qttA0Jxk Vfqxymq9th4 eeMhcWSEwrQ

В Тернополі розпочав роботу новий гурток Code Club – на базі тренінгового центру Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Вітаємо нових кодклабівців!

http://youthtyl.blogspot.com/2014/01/codeclubua.html#more

 

Про Code Club UA в IT-Expert

Ось така публікація про Code Club UA з’явилася сьогодні в IT-Expert. Залишається тільки уточнити, що “хорошо ладить” з дітьми – зовсім не означає “підлаштовуватися” чи “загравати”. Це означає “ставитися як до рівних, з повагою”. Можна гратися, можна бути серйозним, але в жодному випадку ні того, ні того не можна грати. І це – головне. От іще уривок з порад волонтерам, складених Лорою Кірсоп і Клер Саткліф:498C9931
” – завжди спілкуйтеся з дітьми спокійно, ввічливо і з ентузіазмом;
- не критикуйте їх і не підвищуйте голос;
- дайте їм приклад такої поведінкової моделі, якої хотіли б від них, пам’ятайте: позитив породжує позитив!
- фокусуйтеся на хорошій поведінці ваших підопічних, а не на їхніх промахах.
- тих дітей, які все роблять правильно, хваліть постійно (і голосно!). Якщо ж дитина не виконує того, чого ви від неї чекаєте, спокійно нагадайте їй, що вона має робити.”
Не складно. І дуже дієво.

http://itexpert.org.ua/rubrikator/item/31268-volontery-code-club-eto-programmisty-kotorye-khorosho-ladyat-s-detmi–lkirsop.html