З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Коли до Нового Року залишились лічені дні, Code Club UA має за велику честь привітати усіх наших викладачів – волонтерів, партнерів, батьків та діток із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим; та поділитися нашими успіхами і попередньо підсумувати роботу безкоштовного гуртка програмування у 2018 році.
Так в цьому році відкрито більш ніж 300 нових навчальних груп по всій Україні, а до нашої великої, дружньої команди вчителів приєднались більше 200 волонтерів. Вже зараз гурток відвідують понад 7000 учнів! Команда Code Club UA вже вдруге здійснила величезний тур містами України та організувала літні школи з програмування та бізнес англійської в Одесі та Івано-Франківській області.
Ми і надалі продовжуємо підтримувати наші навчальні центри комп’ютерною технікою, дякуючи нашим постійним партнерам, компанії EPAM Ukraine.
Пишаємось нашими дітками, які успішно приймають участь у світових та національних конкурсах і змаганнях з програмування, та виграють їх!
Ми дякуємо всім нашим волонтерам, більшість з яких вже ЧЕТВЕРТИЙ рік залишаються в команді і працюють заради майбутнього покоління нашої країни! Україна і надалі впевнено займає 4 місце за кількістю гуртків в світі, серед всіх країн, які офіційно приєднались до глобального руху Code Club World!
Нехай рік Жовтої Земляної Свині принесе нам щедрість, щирість, гостинність, добродіяння, любов й повагу до ближнього, буде роком великих справ та багатим на нові здобутки і яскраві події.
Найщиріші слова подяки і привітання Генеральному партнеру проекту ТАСКОМБАНК, який всебічно підтримує нашу ініціативу вже багато років та ініціатору нашої мережі в Україні – TA Ventures.
Найкращі привітання друзям, координаторам нашого проекту в місті Одеса: Anna Derevyanko, в місті Івано-Франківську: Сергій Никоноров, в місті Дніпро: Max Dolgih та Любовь Долгих, в місті Львові: Olga Yazhinska, в місті Тернополі: Оля ТурчинЮлия Летюгав місті Суми, Сергей Трунов місті Кременчуці, в місті Харкові - Олексій ОлешкоOlya Pshenichnaya, в Запоріжжі, Олена Сомова, в Кривому Розі. Вітаємо менеджерів, які приєднались до нас в цьому році: в місті Миколаєві – Елена МосинаHalyna Levko-Rubets на Закарпатті, Alexander Nalyvaiko в Полтаві, Владислав Хотунов, в місті Черкаси, Валерій Галузинський в місті Хмельницький, Николай Корощенко в місті Жовті Води, Iryna Ivanova в місті Кропивницький! Вже 18 координаторів втілюють дитячі мрії в реальність по всій Україні!!!
Міцного здоров’я і благополуччя, великого успіху і щастя на цілий рік. Нехай рік доброї свинки стане роком світлих моментів, відмінних ідей та великих і приємних змін!
Друзі, Щиро дякуємо Всім за підтримку і вітаємо зі святами! До зустрічі у 2019 році!New Year 2019

Italent фінал, 4 сезон!

Напередодні в Києві відбувся вже 4 Фінал з ІТ номінацій дитячого конкурсу iTalent
Більш ніж 100 молодих IT талантів презентували свої рішення в різних номінаціях, а всього у конкурсі брали участь більше 2000 дітей з 24 областей України.
Нам дуже приємно, що все більше і більше учнів нашого проекту приймає участь у змаганнях в номінації Scratch.
Були приємно вражені якістю і презентацію проектів від всіх фіналістів!
Дякуємо Anton Eremenko, ідейному натхненнику конкурсу, якийорганізовує такий захід вже четвертий рік поспіль, Український Державний Центр Позашкільної Освіти – УДЦПО за співпрацю і можливість прийняти участь в святі ІТ талантів України!
Творіть, прораховуйте, змагайтесь – адже це iTalent!
Безмежно вдячні нашому Генеральному партнеру, ТАСКОМБАНК, за підтримку та оргінізацію фантастичних подарунків фіналістам конкурсу в номінації Scratch! Неймовірний захід!Italent 2018 1

Краматорська ЗОШ № 23, Донецької області!

Вітаємо зі стартом навчання дівочу команду 4-5 класів Краматорської ЗОШ №23, Донецької області. Заняття для всіх бажаючих за модулем Scratch організувала прекрасна викладачка, Наталія Котлярова. Дякуємо за підтримку і бажаємо успіхів, друзі!

 

sdr

Дякуємо за підтримку!

Ініціатива Code Club UA вже давно вийшла на високий, якісний, кваліфікований рівень в сфері неформальної освіти! З кожним роком ми розширюємо географію наших локацій та масштабуємо гуртки програмування по всій Україні! Про нас знають навіть в найвіддаленіших куточках нашої країни! А наші діти здобувають визнання та перемоги на Українських та міжнародних конкурсах! Все це можливо завдяки фантастичній роботі всіх наших волонтерів, неймовірній підтримки Генерального партнера - ТАСКОМБАНК, друзів, батьків та звичайно учнів проекту! Щиро дякуємо всім! І by the way, наша офіційна сторінка в FB вже має 4000 вподобань!))))

4000 likes

Вітаємо переможців!

Найщиріші привітання неймовірній викладачці нашої ініціативи з міста Дніпра, Анна Кнышенко! Один з проектів, який створили учні її групи був обраний почесним журі із Великої Британії, як переможець першого Світового конкурсу, Code Club Global Competition, в категорії “Найкращі ігри” Вітаємо та пишаємось Вами! Code Club UA rocks!

 

Анна Книшенко новая

Тренінг для бібліотекарів у Харкові!

Проводити навчання для співробітників бібліотек – стає одним з найефективніших напрямків в розвитку нашої ініціативи по всій Україні! Після успішних прикладів у Львові та Кривому Розі, естафету приймає Харків. Координатор нашого проекту Олексій Олешко та один з викладачів команди волонтерів Вячеслав Юрьевич Мягков провели тренінги з кодування для бібліотекарів міста на базі Міська бібліотека на Данилевського. Вітаємо всіх майбутніх волонтерів Code Club UA!

Харків 2018

Code Club UA в Закарпатті!

Ми неймовірно щасливі, що географія нашої ініціативи розширюється кожного року! Ми неймовірно раді, що Code Club UA тепер буде активно розвиватись на Закарпатті! Адже в нашій команді, тепер вже офіційно)))), є фантастична людина, прекрасна викладачка та координатор нашої ініціативи - Galyna Levko-Rubets! Бажаємо Успіхів в цьому навчальному році!

 

Закарпаття 2018

Please, help! Translators wanted!

Шановні колеги! Звертаємось за допомогою з перекладом нових проектів на українську мову. Прошу поділитися цим відео з Вашими друзями. Всім, хто може допомогти, пишіть на пошту: m.makarov@codeclubua.org
Дякую!

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 приєдналась до нашого проекту!

Вітаємо учнів “Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12″ Смілянської міської ради Черкаської області, в великій команді Code Club UA!

Щиро дякуємо прекрасній викладачці інформаційних технологій, Наталії Мазур за створення гуртка програмування в своєму навчальному закладі! Діти вже створили проекти власного рок-гурту та отримали багато позитиву!
Найнесподіваніший і приємний відгук від одного з учнів: “Це був найкращий урок з … з усіх уроків за усі 4 класи!”

Natalia Mazur 2018 6

Вітаємо Фастівський Ліцей Інформаційних Технологій в команді Code Club UA!

Особливо радіємо, коли до нас приєднуються нові навчальні центри в невеличких містах України! Вітаємо в команді Code Club UA, Наталію Коваль та учнів
Фастівського НВК “Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9″
Ми щасливі, що про наш проект дізнаються все більше викладачів та ще більше діток мають можливість навчатися улюбленим кодуванням! Дякуємо за підтримку, друзі!

Exif_JPEG_420