Code Club UA у Кривому Розі!

Після невеличкої паузи на Пасхальні свята Code Club UA продовжує свою весняну подорож. Цими днями завітали до прекрасного, сонячного та одного з найдовших міст Європи, Кривого Рогу, де провели першу зустріч-знайомство з командою наших викладачів та координатором проекту, Олена Сомова.
За 3 місяці, що Олена працює з нами вже зроблено дуже багато і в місті запрацювало більше 20 безкоштовних гуртків програмування, в яких навчаються 315 учнів! На вечері змогли побачити перші результати дитячих проектів і створених ігор та познайомитись з чудовими менторами проекту.
Перша зустріч – найважливіша! Все в Кривому Розі тільки починається! Безмежно вдячні генеральному партнеру Code Club UAТАСКОМБАНК за всебічну підтримку!
Також висловлюємо подяку за гостинність і співпрацю багаторічному партнеру проекту Компьютерная академия “ШАГ”
Code Club UA Tour триває, слідкуйте за нашими новинами!IMG_0763[1]

Code Club UA в Харкові!

Набирає обертів весняний тур Code Club UA містами України разом з Генеральним партнером проекту ТАСКОМБАНК. Два чудових теплих дня наша команда провела в місті Харкові, де з грудня 2017 року успішно працює наш новий координатор Олексій Олешко. За 4 місяці вдалося досягти неймовірних результатів! Вже сьогодні в Харкові та області відбуваються заняття з програмування в більш ніж 20 групах, в яких безкоштовно проходять навчання близько 250 дітей. Ми щиро раді особистій зустрічі з командою викладачів та учнями нашого проекту на святковому вечері, організованому в приміщенні Українська академія лідерства. Безмежно вдячні всім нашим волонтерам, друзям та партнерам, які допомагають робити таку важливу справу для наших дітей! Дякуємо Олексію за чудовий старт в місті та організацію заходу!

 

Харьков 2018 1 11 апрель

Розпочався весняний тур Code Club UA містами України!

В Дніпрі успішно розпочалась весняна подорож Code Club UA містами України за підтримки Генерального партнера нашої ініціативи, ТАСКОМБАНК.
Грандіозний випускний відбувся напередодні в яскравому конференц-залі, наших багаторічних друзів-партнерів IT-школа СМАРТ, якій ледве вмістив всіх гостей нашого свята! Неймовірних успіхів за цей навчальний рік досягла команда викладачів, під керівництвом координатора нашого проекту в Дніпрі, Max Dolgih. Майже 600 дітей пройшли навчання в гуртках Code Club UA за різними модулями програмування.
І вчора всі бажаючи учасники нашого заходу із задоволенням презентували свої проекти та досягнення для своїх батьків, менторів та гостей випускного вечора. Безмежно вдячні всьому викладацькому складу та Max Dolgih за ще один супер успішний навчальний рік та чудову організацію свята для дітей!

Dnipro 2018 1

 

Code Club Tour містами України!

27 березня команда Code Club UA, дякуючи Генеральному партнеру нашої ініціативи, ТАСКОМБАНК, вирушає у другий в історії проекту, великий тур по містах України! Наше представництво збільшується неймовірними темпами і цієї весни ми відвідаємо вже 10 українських міст, де зустрінемось з нашими координаторами та викладачами-волонтерами, які безкоштовно навчають дітей в гуртках програмування по всій Україні, і також завітаємо на випускні юних студентів, які презентують свої проекти, створені сайти, та похизуються власними здобутками, яких досягли за цей навчальний рік. Разом з нашими вчителями і партнерами ми будуємо IT-майбутнє України і наших дітей вже сьогодні. Наша мета – дати можливість кожній дитині в Україні навчатись за найкращими програмами та методичними розробками Massachusetts Institute of Technology (MIT)! Ви бажаєте впливати на те, якими виростуть наші діти? Приєднуйтесь до нашої команди!

Вітаємо Білківську ЗОШ І-ІІІ ступенів в команді Code Club Ukraine!

Дякуючи нашій великій команді координаторів та викладачів, неймовірними темпами збільшується кількість наших представництв по всій Україні і все більше дітей мають можливість приєднатись до Code Club UA та безкоштовно навчатись основам програмування.
Так 430 локація стартувала у Білківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (Сумська область) під керівництвом фантастичної викладачки, Савченко Алли Вікторівни!
Друзі, дякуємо за підтримку!

1 3 4

Співпраця з компанією Lohika!

Жодного дня без чудових новин! Ми раді повідомити про співпрацю нашого проекту з компанією Lohika, провідним постачальником послуг аутсорсингу в сфері інформаційних технологій.
Дякуючи PR Specialist компанії, Kateryna Andruschenko та команді кваліфікованих програмістів-менторів: Віктору Мовчану, Юрію Плескачу, Сергію Фесюрі, Олександру Семенову, в Київському офісі Lohika стартували одразу дві групи з програмування для дітей за модулями Scratch та HTML\CSS
Безмежно вдячні за підтримку!

Lohika photo 2018 1 Lohika photo 2018 2

Code Club UA and ITalent!

Друзі! Раді оголосити про співрацю Code Club UA та найбільшого в Україні конкурсу для юних ІТ талантів, ITalent
Запрошуємо всіх наших учнів в Україні взяти участь у третьому сезоні всеукраїнського конкурсу з IT-проектів та кіберспорту!
Що таке ITalent?
ITalent – це найбільший в Україні конкурс, де юні ІТ-таланти можуть показати свої проекти і отримати оцінку та коментарі від справжніх ІТ професіоналів. Усі роботи відкрито публікуються на сайті конкурсу, тож кожен може переглянути та оцінити роботи інших конкурсантів.
Головна мета конкурсу – мотивація молоді до вивчення інформаційних технологій та набуття цифрових компетенцій.
Наразі конкурс з ІТ-проектів проводиться у 11 номінаціях:

Відео-монтаж
2Д графіка
2Д анімація
3Д графіка
3Д анімація
Розробка комп’ютерної гри
Програмна розробка
Апаратно – програмна розробка
Web-розробка
Розробка у Scratch
Цифрова фотографія

Конкурс проходить у два етапи: онлайн відбір та очний фінал. Реєстрація буде тривати до 26 березня (ІТ-проекти), Scratch до 2 квітня та до 8 квітня (кіберспорт).
У номінаціях із ІТ-проектів учасники розділяються на дві вікові групи: старша (15-18 років) та молодша (до 15 років).
Наразі в рамках конкурсу є 11 номінацій із ІТ-проектів та 3 із кіберспорту. Детальний опис номінацій, вимог до робіт та формат розміщенні на сайті конкурсу у відповідних розділах.
Захід проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Де та коли?
Фінал з IT проектів відбудеться 21-22 квітня у м. Одесса.
Фінал із кіберспорту відбудеться 28 квітня у м. Київ.
ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ?
Участь у конкурсі є безкоштовною і відкритою. Переможці отримають цінні призи від партнерів та спонсорів заходу.
Для участі необхідно зареєструватися у обраній номінації на сайті конкурсу: http://www.italent.org.ua/

Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст! Дякуємо!

Викладати матеріал, використовуючи неформальний підхід до учнів та надати можливість дитині адаптуватись до нових викликів майбутніх професій – це одна з найголовніших та найважливіших задач проекту Code Club UA
І ми дуже раді, що в нашій великій команді викладачів, всі ментори розділяють філософію проекту!
Саме такий підхід на гуртку програмування із своїми учнями задіює Руслана Дідик, досвідчений викладач Зарічанської ЗОШ І -ІІІ ст, С.Білі Ослави, Івано-Франківської області. Вдячні за підтримку!

Руслана Дидык 2018 1 Руслана Дидык 2018 2 Руслана Дидык 2018 3

Вітаємо “Шосткинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 11″ у великій родині Code Club UA!

Одразу дві групи учнів розпочали навчання з програмування в “Шосткинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11, Шосткинської міської ради Сумської області”
Щиро вдячні керівнику гурка, викладачці інформаційних технологій, Бензик Катерині, за підтримку нашої ініціативи!
Вітаємо дітей та вчителя із початком курсу!

Kateryna Benzyk 2018 1 Kateryna Benzyk 2018 2

НВК “Школа-Ліцей” міста Торецька, Донецької області

В НВК “Школа-ліцей” міста Торецька, Донецької області, яка є постійним учасником нашого проекту, відбулася знакова подія – «Scratch зустрічає друзів».
В партнерстві з Ресурсним центром Гурт за фінансування SAP відбулися заходи в межах тижня кодування ЄС. Більше ніж 80 учнів 5-6 класів НВК «Школа-ліцей» отримали можливість попрактикуватися у створенні власної комп’ютерної гри. Як підсумок творчої та цікавої роботи, усі учасники отримали сертифікати, що додало приємних вражень від спільно проведеного часу за кодуванням пригод для своїх спрайтів. Щиро вдячні досвідченому викладачу, Олена Войтович за багаторічну співпрацю з проектом Code Club UA!

Olena Voitovich 2018 1 Olena Voitovich 2018 2 Olena Voitovich 2018 3 Olena Voitovich 2018 4 Olena Voitovich 2018 5