330 локація в Україні!

Раді повідомити, що збільшується представництво Code Club UA у місті Києві. Вітаємо в нашій команді чудового викладача та програміста з 35 річним досвідом, Світлану Шевченко, яка започаткувала гурток з програмування в своємо навчальному закладі, за модулем Scratch.
І ця локація стає ювілейною, 330 по всій Україні! Приєднуйтесь до нашої ініціативи і щасливого кодування!

 

Светлана Шевченко 2017 1 Светлана Шевченко 2017 2 Светлана Шевченко 2017 3 Светлана Шевченко 2017 4 Светлана Шевченко 2017 5

Mykolayv Window on America Center

Навчатися програмуванню з Code Club UA це завжди цікаво, весело і найголовніше дуже просто. Особливо, коли ти займаєшься в групі Анатолія Дудки в Mykolaiv Window on America Center! На черговому занятті дітки створили власну гру під назвою “Музична шкатулка”

 

Mykolaiv December 2017 1 Mykolaiv December 2017 2

320 гурток програмування в Україні!

Раді повідомити, що збільшується представництво Code Club UA у Кременчуцькому районі, Полтавської області. Вітаємо в нашій команді досвідченого викладача інформатики і математики Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Inna Shakhmann, яка є керівником одразу двох груп з програмування в своємо навчальному закладі, за модулями Scratch та Python.
Також ця локація стає ювілейною, 320 по всій Україні! Приєднуйтесь до нашої ініціативи і щасливого кодування!

Inna Shakhman 2017 5

Співпраця з Новомиргородською ЗШ І-ІІІ ступенів №2

Триває міцна дружба нашого проекту та Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №2, де вже 2 рік проходить гурток програмування Code Club UAпід керівництвом Алина Шевченко.
Дякуємо за співпрацю і спасибі Вам, пані Аліно, що завітали до Києва, на Всеукраїнську зустріч викладачів.

 

Алина Шевченко 1 2017

Вітаємо нових викладачів в нашій команді!

Загальнонаціональна волонтерська ініціатива з безкоштовного навчання мовам програмування дітей 8-13 років Code Club UA набуває все більшої популярності в різних регіонах нашої країни.
Кожного тижня ми вітаємо в нашій команді 5-6 нових викладачів, а наш курс починають вивчати ще 70-80 нових діток.
Tatyana Kovaleva, яка є викладачем з робототехніки та програмування у RoboMake ГО “ГУРТОМ”, започаткувала гурток у школі № 117 міста Дніпра. Радіємо, що до великої родини Code Club UA приєднуються досвідчені викладачі та знаючі програмісти!

Tatyana Kovalyova 2017 1

Запрошуємо до співпраці!

Шановні викладачі інформаційних технологій та керівники навчальних закладів! Сьогодні звертаємось до вас і запрошуємо до співпраці з нашим проектом. В межах нашої ініціативи вчителі інформатики навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час.
Кожне заняття розраховане на реалізацію одного проекту. У Code Club UA діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб сайти. Заняття у Code Club UA не схожі на звичайні шкільні уроки – ми робимо все можливе, щоб вони були веселими і креативними.
Ми надаємо вам всю методичну підтримку, Всі проекти і модулі розроблені в Массачусетському технологічному інституті. Заняття для дітей безкоштовні.
Впевнені, що діти Ваших навчальних закладів із задоволенням долучаться до нового напрямку в IT сфері.
Наразі по всій Україні до нас приєднались близько 180 навчальних закладів, де успішно працюють гуртки програмування після шкільного дня і дітки у захваті від цих занять!
Ми зробимо все необхідне для якнайшвидшого старту занять по програмі Code Club UA в Вашому навчальному закладі вже в цьому місяці. Пишіть\телефонуйте нам: m.makarov@codeclubua.org\0954285005, або реєструйтесь на нашому сайті: https://codeclub.com.ua/volunteer_registration/

Николаев 1 2017
і ми одразу зв’яжемось з Вами!

Перша Всеукраїнська зустріч викладачів проекту Code Club UA!

Цими вихідними в Києві понад 100 викладачів, друзів та партнерів Code Club UA стали свідками унікальної та історичної події за всі роки існування проекту – Перша Всеукраїнська зустріч волонтерів нашої ініціативи! 7 координаторів проекту, вчителі з 10 регіонів України зібрались разом щоб познайомитись один з одним, розповісти про свої досягнення та існуючі проблеми, поділитись досвідом та обговорити плани на майбутнє. Друзі – Ви чудові і прекрасні люди, які роблять такі важливі справи для наших дітей! Вдячні всім, хто завітав 4 та 5 листопада до Києва, впевнені, що ці вихидні надовго залишаться у ваших спогадах.Ми Щиро дякуємо нашим партнерам Western NIS Enterprise Fund та компанії Depositphotos за всебічну підтримку та організацію івента. Зробимо все, щоб такі важливі зустрічі стали гарною традицією!

 

Mentors' meeting 2017 1

Mentors’ Meet-up в Києві!

Вже 4-5 листопада в Києві відбудеться перша в історії проекту всеукраїнська зустріч викладачів-волонтерів проекту Code Club UA, за підтримки Генерального партнеру заходу, Western NIS Enterprise Fund. На заході очікується близько 100 гостей з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільскої, Полтавської, Луганської, Закарпатської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської областей України. Це унікальна можливість познайомитись один з одним, поділитись досвідом викладання, презентувати найкращі дитячі проекти, та найголовніше щиро подякувати всім, хто робить таку важливу справу, передаючи свої знання юному поколінню нашої країни.
Ми щиро вдячні особисто керівникам Фонду, Пані Jaroslawa Johnson та Пані Lenna Koszarny а також Andrii Sorokhan за підтримку нашої ініціативи та повну організацію івента!
Також висловлюємо слова подяки нашим багаторічним партнерам та друзям в компанії Depositphotos, за можливість проведення такого масштабного заходу в офісі компанії в місті Києві!
З нетерпінням очікуємо зустрічі!

Встреча 28

Веселі заняття кодуванню у місті Запоріжжя!

Заняття в групі Ігоря Носатова – це завжди креативно, весело та максимально ефективно! Триває курс з програмування Code Club UA у місті Запоріжжя, на базі Запорізької обласної бібліотеки для дітей “Юний читач”

 

Igor Nosatov 2017 1