Summer camp for girls! Odesa, July 2019!

Заснувати бізнес в 17 років і успішно запустити crowdfunding кампанію на Kickstarter. Піклуватися про навколишнє середовище з 7 років, створюючи технологічні винаходи. Отримати роботу в компанії Amazon в 19. Впливати на здоров’я і тривалості життя, роблячи ДНК-дослідження доступними і зрозумілими серед українців.

Такі досягнення здаються непосильними і чимось з області фантастики, особливо для дівчаток. Ми ж звикли думати, що дівчатка в 10-14 років займаються танцями, ходять на вокал або малювання, і аж ніяк не вміють поводитися з паяльником і мікросхемами, володіють швидше французькою мовою, ніж JavaScript або Python. Але ні, все це реальні проекти українських дівчат, які обрали науку і технології справою свого життя і втілюють ідеї в реальні проекти.

Всесвітнє дослідження UNICEF говорить про те, що майже 50 відсотків дівчаток не впевнені в своїх силах або вважають, що сфера технологій – чоловіча сфера. Ми ж хочемо показати, що навчання по IT напрямками може бути пізнавальним, веселим, і не менш творчим, ніж майстер-класи з гончарства, музики або танців

Тому ми вирішили провести літо з користю: Code Club UAIT2SchoolAtom Space спільно з Odesa International Film Festival запускаємо інтенсив з програмування та дизайну для дівчаток від 10 до 16 років. Summer IT Camp for Girls триватиме з 8 по 18 липня за напрямками:

 Scratch
Вік 10 – 12 років
Час 13.00 – 14:30

 Business English
Вік 13 – 15 років
Час 15:30 – 17:00

 HTML / CSS
Вік 13 – 15 років
Час 17:00 – 18:30

 Web Design
Вік 13 – 15 років
Час 17:00 – 18:30

За 10 днів 50 дівчаток-підлітків пройдуть інтенсивні курси під керівництвом досвідчених менторів проекту. Крім цього всіх учасників очікують екскурсії по IT-компаніям, творчі майстер-класи, відвідування кіносеансів в рамках 10-го ювілейного Одеського Міжнародного Кінофестивалю, лекції на теми SMM, особистої продуктивності, волонтерства та програм культурних обмінів, еко-усвідомленості і безліч інших сюрпризів.

ОБОВ’ЯЗКОВІ УМОВИ УЧАСТІ: наявність ноутбука!

Посилання на форму реєстрації  https://bit.ly/2FCUK0X

 

Summer school Odesa post 2019

Leave a Reply