З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Коли до Нового Року залишились лічені дні, Code Club UA має за велику честь привітати усіх наших викладачів – волонтерів, партнерів, батьків та діток із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим; та поділитися нашими успіхами і попередньо підсумувати роботу безкоштовного гуртка програмування у 2018 році.
Так в цьому році відкрито більш ніж 300 нових навчальних груп по всій Україні, а до нашої великої, дружньої команди вчителів приєднались більше 200 волонтерів. Вже зараз гурток відвідують понад 7000 учнів! Команда Code Club UA вже вдруге здійснила величезний тур містами України та організувала літні школи з програмування та бізнес англійської в Одесі та Івано-Франківській області.
Ми і надалі продовжуємо підтримувати наші навчальні центри комп’ютерною технікою, дякуючи нашим постійним партнерам, компанії EPAM Ukraine.
Пишаємось нашими дітками, які успішно приймають участь у світових та національних конкурсах і змаганнях з програмування, та виграють їх!
Ми дякуємо всім нашим волонтерам, більшість з яких вже ЧЕТВЕРТИЙ рік залишаються в команді і працюють заради майбутнього покоління нашої країни! Україна і надалі впевнено займає 4 місце за кількістю гуртків в світі, серед всіх країн, які офіційно приєднались до глобального руху Code Club World!
Нехай рік Жовтої Земляної Свині принесе нам щедрість, щирість, гостинність, добродіяння, любов й повагу до ближнього, буде роком великих справ та багатим на нові здобутки і яскраві події.
Найщиріші слова подяки і привітання Генеральному партнеру проекту ТАСКОМБАНК, який всебічно підтримує нашу ініціативу вже багато років та ініціатору нашої мережі в Україні – TA Ventures.
Найкращі привітання друзям, координаторам нашого проекту в місті Одеса: Anna Derevyanko, в місті Івано-Франківську: Сергій Никоноров, в місті Дніпро: Max Dolgih та Любовь Долгих, в місті Львові: Olga Yazhinska, в місті Тернополі: Оля ТурчинЮлия Летюгав місті Суми, Сергей Трунов місті Кременчуці, в місті Харкові - Олексій ОлешкоOlya Pshenichnaya, в Запоріжжі, Олена Сомова, в Кривому Розі. Вітаємо менеджерів, які приєднались до нас в цьому році: в місті Миколаєві – Елена МосинаHalyna Levko-Rubets на Закарпатті, Alexander Nalyvaiko в Полтаві, Владислав Хотунов, в місті Черкаси, Валерій Галузинський в місті Хмельницький, Николай Корощенко в місті Жовті Води, Iryna Ivanova в місті Кропивницький! Вже 18 координаторів втілюють дитячі мрії в реальність по всій Україні!!!
Міцного здоров’я і благополуччя, великого успіху і щастя на цілий рік. Нехай рік доброї свинки стане роком світлих моментів, відмінних ідей та великих і приємних змін!
Друзі, Щиро дякуємо Всім за підтримку і вітаємо зі святами! До зустрічі у 2019 році!New Year 2019

Leave a Reply