Тренінг від компанії Microsoft!

16 лютого, спеціально для волонтерів Code Club UA у місті Львові, був організований просто неймовірний та надзвичайно цікавий тренінг “Minecraft для навчання” від компанії Microsoft Ukraine
Minecraft — одна з найуспішніших комп’ютерних ігор в історії, яка поступається лише Tetris. Щоб боротися із залежністю дітей від гри або хоча б повернути її в корисне русло, компанія Microsoft створила освітню версію гри — MinecraftEdu. Волонтери Code Club LVIV мали змогу детально ознайомитися з навчальною версією гри та її застосуванням на заняттях з різних предметів. І крім цього відчути себе дітьми, попрацювати в команді та створити власний віртуальний світ.
Щиро дякуємо за ідею та організацію Maxim Makarov, за гостинність школі інновацій ThinkGlobal Lviv та нашим чудовим тренерам пану Максиму іAnna Velychko.
P.S: слідкуйте за нашими оголошеннями, бо вже незабаром у головній локації Code Club Lviv Львівська обласна бібліотека для дітейстартуватиме новий навчальний курс “Навчання та програмування на MinecraftEdu”

Minecraft Lviv 1 Minecraft Lviv 2

Leave a Reply